WYŚMIENITY SMAK I DOSKONAŁA JAKOŚĆ

Catering Palce Lizać

Bankiety
Zorganizujemy, przygotujemy i obsłużymy
Tworzymy potrawy, które rozbudzą zmysły, zachwycą dopracowanymi aranżacjami i na długo pozostaną w pamięci uczestników każdego wydarzenia.

Dbamy o to, aby nasz catering był idealnym dopełnieniem uroczystości, dopasowanym do niej zarówno w kulinarnym, jak i estetycznym wymiarze. Bazą naszej działalności jest Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie przy ul. Olimpijskiej 20. Tworzymy posiłki zdrowe, smaczne i optymalnie dobrane pod kątem indywidualnych potrzeb żywieniowych.

Nasza oferta

01.

Wyśmienity Smak
Doskonała Jakość.

Wybieramy naturalne produkty, zaopatrując się u lokalnych, sprawdzonych dostawców. Wierzymy, że tworzone potrawy mogą być zarówno smaczne, jak i zdrowe.

02.

Solidność.
Fachowość.

Niezawodny, doświadczony zespół oraz doskonałe zaplecze kulinarne to gwarancja profesjonalizmu i pewność, że każde zlecenie będzie zrealizowane zawsze na czas i z dbałością o najmniejszy detal.

03.

Elastyczność.
Kreatywność.

Nasze usługi są zawsze szyte na miarę. Do Państwa potrzeb dostosowujemy zarówno menu, jak i oprawę całego wydarzenia.

Catering Palce Lizać
Jesteśmy partnerem,
na którym można polegać!
Imprezy dla firm
Obiady dla firm
Z naszych usług korzystają zielonogórskie firmy, a naszych dań próbował sam Prezydent Bronisław Komorowski.
Dlaczego my?

Łączy nas kulinarna pasja i przeświadczenie, że catering powinien zachwycać smakiem i urzekać estetyką podania. Wierzymy, że dopracowane menu to przepis na doskonałe wydarzenie i niezapomniane wrażenia. Jesteśmy gotowi by spełnić Państwa życzenia i zmierzyć się nawet z najbardziej ambitnym kulinarnym zadaniem. A wcześniejsze realizacje udowadniają, że potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu.

Co nas wyróżnia?

Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo – planujemy, organizujemy, realizujemy. Dbamy o najdrobniejszy szczegół, począwszy od odpowiednio dobranej zastawy stołowej, dopasowane menu, serwis kelnerski, po dostosowane dekoracje. Wieloletnie doświadczenie, doskonałe kulinarne zaplecze – pozwala nam tworzyć wyjątkowe potrawy. Dania zdrowe, a przy tym urzekające smakiem.