Wesela

Wesela

Wesele to dla wielu osób jedyny taki dzień w życiu. W związku z tym, że jest to dzień naprawdę wyjątkowy, kiedy zapraszamy bliskie nam osoby, warto zadbać o jedzenie na najwyższym poziomie.

Aby umilić Tobie i Twoim gościom przyjęcie weselne, przygotujemy catering weselny o jakim nawet nie marzyłaś! Oferujemy różne warianty cateringu weselnego - od prostego przyjęcia obiadowego, aż po kompleksowo zorganizowane wesele od rana do wieczora.

Przyjdź do nas, opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, o tym co lubisz a czego nie - przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, w taki sposób by każdy
z Twoich gości był zadowolony.

Marzysz o niepowtarzalnym torcie na wesele? Z ogromną przyjemnością spełnimy Twoje marzenie - razem z cateringiem na wesele dostaniesz od Nas tort weselny jakiego pragniesz.

Catering weselny w Catering Palce Lizać to świeże, smaczne, ciekawe potrawy, które posmakują wszystkim gościom. Przygotujemy różnorodne przekąski, atrakcyjne - tradycyjne lub nowoczesne - przystawki, wspaniałe zupy oraz drugie danie obiadowe. Zapewnimy twoim gościom dostęp do świeżych domowych ciast - upieczemy wszystko na co wyrazisz ochotę. Ponadto, dla Twoich gości przygotujemy patery przekąsek, owoców i słodkości.

Zaufaj nam i pozwól zorganizować catering weselny dla Ciebie - zapomnij o nerwach, stresach i przygotowaniach do ostatniego dnia - z nami i naszą obsługą wiesz na czym stoisz od pierwszego spotkania.

Profesjonalizm

Palce Lizać Catering

Solidność

Palce Lizać Catering

Elastyczność

Palce Lizać Catering

Fachowość

Palce Lizać Catering

Powiedz nam czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę! Zobacz