Wigilie firmowe

Wigilie
firmowe

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Już czas pomyśleć o wigilii firmowej!

Imprezy okolicznościowe to dzisiaj w firmach obowiązkowy element integracji

Szykujecie firmową wigilię i potrzebujecie firmy, która zapewni wam smaczne i odpowiednie jedzenie na tę okazję? Catering Palce Lizać przygotuje dla Was wigilijne potrawy, a także wszystkie pyszności na jakie będą mieli ochotę Wasi goście! Catering wigilijny to jedna z naszych specjalności.

Przygotujemy tradycyjne wigilijne potrawy takie jak:
pierogi z kapustą i grzybami, pierogi ruskie, krokiety z kapustą i grzybami,łazanki z kapustą i grzybami

Dania na zimno:
ryba w galarecie, karp w galarecie, ryba po grecku, ryba po japońsku, łosoś faszerowany, pstrąg faszerowany, śledź w oleju śledź marynowany, śledź po kaszubsku, śledź w zalewie korzennej, śledź po słowiańsku, sałatka śledziowa, sałatka z tuńczykiem

oraz pyszne słodkości:
makowce, serniki, pierniki, szarlotki, orzechowce, sero-makowce, kluski z makiem i inne tradycyjne polskie potrawy wigilijne.

Chcecie urządzić wigilię firmową w wyjątkowym stylu? A może z indywidualnym ciekawym menu? Taki catering wigilijny także przygotujemy i zorganizujemy! Zaskocz swoich pracowników pomysłowością i zaproś ich na jedyną w swoim rodzaju Waszą wspólną wigilię firmową, pełną przyjemnej atmosfery i smacznego jedzenia! Catering Wigilia 2018 tylko z Catering Palce Lizać!

Atrakcyjne ceny, spersonalizowane menu! Przyjdź do Nas i przekonaj się jak proste może być zorganizowanie wigilii firmowej z Catering Palce Lizać!

Profesjonalizm

Palce Lizać Catering

Solidność

Palce Lizać Catering

Elastyczność

Palce Lizać Catering

Fachowość

Palce Lizać Catering

Powiedz nam czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę! Zobacz